Nehoda Sekory přináší následky. Co s ním je? VIDEO

Aktualizováno 25.02.2019


Probudil se z kómatu, zcela vyhráno ale ještě nemá. Jan Sekora bude v nových dílech bojovat s neblahými následky své těžké nehody. Částečné ochrnutí v jistých částech těla mu může zničit dosavadní život, ve kterém i tak bojuje s faktem, že mu milovaná žena zabila otce. Obdrží o ní ale překvapivou zprávu...

Přehrát poslední díl

 

Sekorův mozek je v pořádku, paměť mu slouží, komunikuje normálně, vše si vybavuje. Jeho zdravotní stav se stále zlepšuje, skvělé zprávy bohužel nabourává jeden nepříjemný fakt. Jeho ruce mu nefungují správně! „Jsem chirurg a mám jemnou motoriku v háji, to je docela velkej průšvih,“ postěžuje si Sekora při vizitě, načež jeho kolegové ho uklidňují slovy, že po dlouhých dnech strávených v kómatu, jeho tělo potřebuje čas na stoprocentní zotavení. Přesto bude na místě pomoc neurochirurga. Sekora se snaží nevzdávat, a když mu Květa donese oběd, zkouší se najíst sám, jeho ruce mu však i tak prostý úkon nedovolí. Znovu si zoufá, proto se ho Květa snaží povzbudit: mohl skončit ještě hůř nebýt Mariky... Podívejte se v předpremiéře na to, jak Sekora zareaguje na celý příběh.

Přichází s tím pro Mariku jistá naděje? O tom už v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2, tak se dívejte každé úterý a čtvrtek večer na Nově. 

Dokáže Sekora Marice někdy odpustit? Hájek má jasnou odpověď
Dokáže Sekora Marice někdy odpustit? Hájek má jasnou odpověď

JARNÍ SEZONA ORDINACE: Ztráta dítěte, trable s exekucí, osudná nevěra, začátky, lásky, návraty i nové tváře. ODHALENÍ
JARNÍ SEZONA ORDINACE: Ztráta dítěte, trable s exekucí, osudná nevěra, začátky, lásky, návraty i nové tváře. ODHALENÍ