Z ORDINACE: Kovář žasne při nečekaném setkání s Tomášem Zajícem. Co si po letech podkopávání poví?

Aktualizováno 01.03.2019


Ten poslední, koho by čekal, se před ním najednou zjeví. Ten, koho by tam očekával ze všeho nejmíň, před ním najednou stojí. Tak přesně k takovéto nepředvídatelné situaci dojde v 867. díle Ordinace, když se Tomáš Zajíc po letech vrátí do Kamenice a nakráčí si to do Růžovky. Jeho příchod Otu zaskočí, Zajíce zase jeho přítomnost na pediatrii. Zajíc se vrací se synem a taky špatnou pověstí…

Pøehrát poslední díl

 

Když se Tomáš Zajíc díky svému náhle rostoucímu egu, nabitým ambicím a podkopáváním ostatních stal zastupujícím ředitelem nemocnice, tak nejen Ota Kovář okusil jeho intrikaření. Zajícovu nenávist poznal nejvíc v momentě, když se s ním přel o post primáře chirurgie. A stejně jako ostatní byl svědkem, jak se Zajíc snažil ničit ředitele, ze svého nejlepšího kamaráda si udělal největšího nepřítele, nevinného bratra své těhotné manželky dostával za mříže a nakonec nepřímo přispěl k její smrti. Poté, co jako zázrakem se jeho nenarozeného syna Martínka podařilo zachránit, došlo mu, jaké je to štětí a své napáchané škody se snažil napravit. Z Kamenice hned poté odjel. Je tedy jasné, že za jeho návratem se žádné jásání kamenických obyvatel neodehrává, neví totiž, co od něj mají čekat. A tak je jasné, že jeho náhlá přítomnost Otu Kováře zaskočí. Podívejte se, co si po letech poví.

Co stojí za návratem Zajíce, jak se dál bude chovat, a co se odehraje, až ho spatří v nemocnici, se dívejte dnes od 20:20 na Nově.

Více o jeho návratu čtěte zde:

ODTAJNĚNO: Do Ordinace se vrací bývalý padouch! Jeho jméno rozhodně nečekáte. VIDEO
ODTAJNĚNO: Do Ordinace se vrací bývalý padouch! Jeho jméno rozhodně nečekáte. VIDEO


ORDINACE TENTO TÝDEN: Šokující návrat, soud, ničivý plán, prasklé tajemství i výpověď. VIDEO
ORDINACE TENTO TÝDEN: Šokující návrat, soud, ničivý plán, prasklé tajemství i výpověď. VIDEO

Ukázka z Ordinace: Rána pro Mariku. Kvůli čemu se zhroutí?
Ukázka z Ordinace: Rána pro Mariku. Kvůli čemu se zhroutí?