Celý 867. díl Ordinace: Tomáš Zajíc zaskočí obyvatele Kamenice svým nečekaným návratem

Aktualizováno 01.03.2019

Ordinace: 867. díl, Tomáš Zajíc se vrátil do Kamenice
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Časy se mění? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Pøehrát poslední díl

 

♦ CELÝ 867. DÍL SLEDUJTE NA NOVAPLUS ZDE ♦

 

Běla stále myslí na Haničku, kterou pořád ještě nenašli. Raději ani neordinuje, není ve své kůži. Její volno však přeruší Tomáš Zajíc, který se vrátil do Kamenice kvůli svému synovi a po Běle žádá konzultaci a pomoc: Martínek má možná Perthesovu chorobu. Běla Martínka vyšetří a diagnóza se bohužel potvrdí. Martínek musí na náročnou operaci a dlouhou rekonvalescenci. Operaci povede Eudard Valšík, souhlasí hlavně kvůli Běle, je rád, že ji případ pohltil a práce ji tak přivádí na jiné myšlenky.

ODTAJNĚNO: Do Ordinace se vrací bývalý padouch! Jeho jméno rozhodně nečekáte. VIDEO
ODTAJNĚNO: Do Ordinace se vrací bývalý padouch! Jeho jméno rozhodně nečekáte. VIDEO

Zdroj: Nova.cz

Bibi je nešťastná, že se jí nedaří otěhotnět. V práci ošetřuje prostitutku, kterou surově napadl zákazník. Žena věc nechce hlásit na policii. Bojí se, že by jí pak sociálka sebrala děti. Bibi proto poprosí Vojtu, aby věc ututlají. Později jim vše překazí Mára, který policii nechá zavolat. Bibi s Vojtou tak podají lživou výpověď, kterou jim policista uvěří. Bibi navíc pacientce sežene kontakt na organizaci, která jí pomůže začít nový život. A je vděčná za podporu. S Markem se večer pohádá kvůli sexu, druhý den se s ní chce udobřit, ale zjišťuje, že z romantického večera nic nebude, nejsou sami. Bibi totiž bez jeho vědomí dovolila Tomášovi Zajícovi, aby se s nemocným synem Martínkem nastěhoval k nim na šér. Marka zarazí, že mu o tom nepověděla a Marice ano.

Zdroj: Nova.cz

U Sekory se objeví problémy s jemnou motorikou, jeho ruce ho neposlouchají. Bojí se, že se mu hybnost nevrátí, což by mohlo znamenat konec jeho doktorské kariéry. Kolegové ho utěšují, že jeho tělo po vážné nehodě ještě potřebuje čas na plné zotavení. Když se Sekora později od Květy dozví, že mu ledvinu zachránili Maričinou zásluhou, pozve si ji, aby jí poděkoval. Marika je plná naděje, že jí odpustí. On ji záhy však požádá, aby za ním už nechodila, bude to tak lepší pro ně pro oba. Marika se hroutí, pod vlivem emocí urazí Máru a podá v nemocnici výpověď!

Zdroj: Nova.cz

Mára se snaží jako primář co nejvíce pozvednout oddělení chirurgie, chce slyšet chválu Charlotte. Ta za ním ale přijde s překvapivým požadavkem: Měl by kamenickou chirurgii naopak zničit! Tím by se posílila nemocnice v Hradci, se kterou má konsorcium velké plány. Pokud její plán dodrží, má v Hradci jistý vysoký post. Mára nejdřív váhá, nechce si zničit pověst a navíc nemá žádné záruky, že Charlotte slovo dodrží. Na nabídku ale nakonec přistoupí.

Heluš nemá kde ordinovat, proto přiměje Boba, aby jí pomohl na jedno sezení odlákat Jarmilu. Ten se cuká, pod vidinou sexu pak souhlasí a Jarmile namluví, že ji nutně musí vyšetřit. Zatímco tak činí, Heluš v Jarmilině ordinaci přijímá klienty. Jarmila se ale dozvídá, že se v nemocnici objevila nová psycholožka a přebírá jí pacienty. Je odhodlaná ji najít a záhy načapá Švarcovi přímo při činu!


867. díl s názvem "Časy se mění" jste v TV mohli vidět 29. ledna 2019.

 

Tomáš Zajíc není jediný: Ještě se vrátí postava z první řady Ordinace! Někdejší primář gynekologie
Tomáš Zajíc není jediný: Ještě se vrátí postava z první řady Ordinace! Někdejší primář gynekologie


 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?