Čtvrtek v Ordinaci: Kovářův dosavadní život v ohrožení! Soud vynese verdikt. VIDEO

Aktualizováno 02.03.2019


Bojoval o život mladého pacienta, ve čtvrtečním díle kvůli tomu zabojuje o svou budoucnost. Lékařská praxe Oty Kováře visí doslova na vlásku, rozhodnout o ní musí soud... A bohužel také výpověď grázla Máry....

Přehrát poslední díl

Ota Kovář je vynikající doktor, přesto se zcela oprávněně obává, že by mohl přijít o licenci – a to jen kvůli tomu, že má dobré srdce. Zatajil společně s Andreou Hanákovou v lékařské zprávě pacientovu drogovou minulost, aby měl mladý kluk šanci na transplantaci. Kovář ničeho nelituje, udělal by to znovu, přihlédne ale soud k jeho šlechetným úmyslům? Neuškodí Otovi výpověď primáře Máry, který se bude snažit za každou cenu jej zničit?

Zdroj: TV Nova

Zdena je na pokraji svých sil. Od doby, co se ztratila její malá Hanička, skoro nespí a neustále se trápí. Je v koncích z toho, že nemůže nic udělat. A naprosto ji dorazí, když zjistí, že u Valšíkových ve vile je vše v naprostém klidu, což Běle nedokáže odpustit. Zatímco ona se k smrti trápí, Běla si popíjí kávičku a věnuje svou péči dítěti padoucha Tomáše Zajíce! Jak zamává ztráta Haničky vztahy mezi oběma ženami, když si jedna přijde vybít svou zoufalost?

Zdroj: TV Nova

Dusno bude také u Bibi a Marka na šéru. Marek se pořád nedokáže smířit s tím, že Bibi už se vidí v roli maminky, těší se na miminko a ráda by byla pořád s dětmi. Starost o čtyřletého syna Tomáše Zajíce ho netěší, raději by byl s Bibi sám. Uvědomuje si vůbec, že až budou mít vlatsní dítě, tak se bude se ztrátou Bibiiny pozornosti muset vyrovnat tak jako tak?

 

Na 868. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Čekání na rozsudek se podívejte ve čtvrtek 31. 1 od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nehoda Sekory přináší následky. Co s ním je? VIDEO
Nehoda Sekory přináší následky. Co s ním je? VIDEO

ORDINACE TENTO TÝDEN: Šokující návrat, soud, ničivý plán, prasklé tajemství i výpověď. VIDEO
ORDINACE TENTO TÝDEN: Šokující návrat, soud, ničivý plán, prasklé tajemství i výpověď. VIDEO

Příběh z vlaku: Jackuliak alias Martynčák
Příběh z vlaku: Jackuliak alias Martynčák