Měla by se Bibi zamyslet nad návratem k Vojtovi? Hlasujte!

Aktualizováno 01.03.2019

Ordinace: Vojta s Bibi
Zdroj: Nova.cz

Bibi byla s Vojtou šťastná do chvíle, kdy jí do života znovu vstoupil Marek. Cítí k němu mnohem silnější city nežli k Vojtovi. Jenomže se s ním v jistých životních tématech zcela rozchází. Naopak s Vojtou je má stejné. I přes bolestivý rozvod zůstal jejím přítelem, u kterého hledá pochopení, které doma postrádá. Je bláhové si myslet, že by s ním přeci jen mohla být šťastnější? Co si o tom myslíte?

Přehrát poslední díl

 

Bibi se cítí být na roli mámy připravená a s Markem by chtěla založit rodinu, mít miminko. Jeho rozpoložení, co se založení rodiny týče, je však zcela opačné. Dítě ještě nechce a Bibi se prozatím bojí přiznat. Domluva o tom, jak to s nimi bude dál a kdo ustoupí, když se v tomto tématu neshodují, je tedy teprve čeká. Bohužel také boj s nevěrou ze strany Marka. Možná se tyto dvě události stanou důkazem toho, že i když se mají hodně rádi, prostě k sobě nepatří. Možná je to jejich velká zkouška, která jim naopak pomůže dozrát a vztah ve finále utvrdit.


Vojta je tu pro Bibi vždy, když ona potřebuje. Naslouchá jejím problémům s Markem, je jí skvělým kamarádem. Jistě ho to stojí nějaké síly, nad ně ale staví radost z toho, že je i nadále součástí jejího života. Dítě s ní chtěl už tehdy, kdy byli ještě manželé. A i když nejsou spolu, jsou stále na stejné vlně. Ukazuje jí snad život, že on je pro ni pořád tím pravým? Mohla by u něj znovu najít vše, po čem tak touží?


Milenka Marka z Ordinace: Život mu změní víc, než by si přál. Kdo je Erika a proč přišla? VIDEO
Milenka Marka z Ordinace: Život mu změní víc, než by si přál. Kdo je Erika a proč přišla? VIDEO

Zákulisní poškádlení Marka s Bibi: Šoposká skončila na kapotě auta. VIDEO
Zákulisní poškádlení Marka s Bibi: Šoposká skončila na kapotě auta. VIDEO

ÚNOR V ORDINACI: Marek potká Eriku, Adam opět šokuje a Marika se lásky nevzdá
ÚNOR V ORDINACI: Marek potká Eriku, Adam opět šokuje a Marika se lásky nevzdá


 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?