Celý 869. díl Ordinace: Sekora pořádně zpražil Máru kvůli Marice. Znamená to, že jí odpustil?

Aktualizováno 05.03.2019

Ordinace: Jan Sekora, 869. díl
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Couvání do zdi? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

♦ CELÝ 869. DÍL SLEDUJTE NA NOVAPLUS ZDE ♦


Mára chce nechat převézt pacienta Mariky do hradecké nemocnice. Ta ho však umluví, aby jí ho nechal. Jeho stav se však rapidně zhorší a málem zemře, Mára toho okamžitě proti Marice využije. Chce ji vyhodit. Sekora se o tom dozví a na Máru si ostře došlápne. Je jen zastupujícím primářem a nemůže si bez jeho vědomí a souhlasu dělat, co chce. Otevřeného střetu mezi nimi je svědkem téměř celá nemocnice. Marika následně Sekorovi poděkuje, on jí ale upozorní, že to nic nemění na jeho postoji k ní… Následně se jí zeptá, proč che tohle všechno dál snášet a z Kamenice neodejde? Její odpověď ho potěší. Marice došlo, že před problémy nemá cenu utíkat, chce v Kamenici zůstat a bojovat s nimi.

Zdroj: Nova.cz

Zdena je zničená ze zmizení Haničky, Suchý a Toník o ni dál pečují. Když Suchý dovolí Tonkovi, aby si šel ven zajezdit na skatu, Zdena začne vyšilovat. Nechce syna nikam pouštět, aby se mu taky nestalo to, co jeho sestře. Hroutí se a zároveň se snaží Toníka stáhnout na svou stranu, do opozice vůči Davidovi...

Zdroj: Nova.cz

Společná krize Bibi s Markem se prohlubuje. Bibi už cítí, že její drahá polovička dítě nechce. Jenomže neví, co si počít, a tak se radí s Vojtou, se kterým zajde na večeři. Ten se následně do Marka oboří, že je potřeba, aby s Bibi o problémech mluvil, zná to z vlastní zkušenosti. A byl by rád, aby byla Bibi šťastná. Marka jeho slova dost naštvou a s Bibi se kvůli tomu opět pohádá a obviní ji, že se za jeho zády znovu dává dohromady s Vojtou.
 

869. díl s názvem "Couvání do zdi" jste v TV mohli vidět 5: února 2019.

V Ordinaci došlo k netradiční ŽÁDOSTI O RUKU. VIDEO
V Ordinaci došlo k netradiční ŽÁDOSTI O RUKU. VIDEO

 


Ordinace tento týden: Táně přijede Patrik. Kam se uklidí Vojta?