Nevěra Marka: Intimní scéna si vyžádala dámy dvě. Erika prozradí ve VIDEU víc

Aktualizováno 21.02.2019


Schyluje se k chybě, kterou si pohledný záchranář dlouho neodpustí. Oblíbený pár utrží velkou ránu, neboť Marek Doležal podlehl boxerce Erice. Podvede tak Bibi, která se s ním snaží založit rodinu. Představitelce Eriky je jasné, že vstupuje do děje jako nenáviděná „rozvracečka“, avšak hájí se tím, že v tom není sama. A jak se jí tedy hraje s parťákem Benonim a co prozradila o intimní scéně?

Přehrát poslední díl

 

Diváci Ordinace se s Erikou už trochu seznámili, zatím jen letmo, avšak poměrně výrazně. Za tu chvilku, kdy na baru balila Marka, stačili pochopit, že Erika je svobodomyslná a trochu lehkomyslná mladá žena, která si dělá, co chce. Nehloubá nad detaily, neřeší nic s oklikou a život si prostě užívá. 

Zdroj: Nova.cz


Nehledá problémy, kde nejsou a nevytváří zbytečné drama. I když to ji nejspíš ještě čeká. Určitě bude zasažená nějakou rankou. A na to se vlastně těším. Hraje se mi dobře, vychutnávám si to tady. Od prvního dne jsem se tady cítila dobře. Dělal mi dobře pocit, že jsem v zaběhnutém kolektivu, vlastně v takové rodině, která funguje už spoustu let. A všichni mě hezky přijali, byli milí, bezprostřední a neměla jsem pocit žádného nátlaku nebo stresu. To mě příjemně překvapilo,“ přibližuje svou postavu herečka Marta Dancingerová a pochvaluje si natáčení na Ordinaci.

Zdroj: Profimedia

A co natáčení s kolegou Štěpánem Benonim, seriálovým milencem, se kterým "hupla do postele" jen po pár dnech spolupráce? „Milostná scéna byla takovým křtem ohněm pro nás oba. Stáli jsme tam nejdřív trošku jako tydýti,“ vypráví se smíchem představitelka Eriky. „Je to vždycky trochu trapné,“ pokračuje. Odůvodnění a zároveň vysvětlení, proč ji v jistých momentech zaskočila dublérka, si už poslechněte ve videu.

Ke sblížení Marka s Erikou došlo v 874. díle zde.

Marek podléhá Erice! VIDEO
Marek podléhá Erice! VIDEO


Ukázka z Ordinace: Erika se toho nebojí. S čím vyrukuje na Marka?
Ukázka z Ordinace: Erika se toho nebojí. S čím vyrukuje na Marka?

Milenka Marka z Ordinace: Život mu změní víc, než by si přál. Kdo je Erika a proč přišla? VIDEO
Milenka Marka z Ordinace: Život mu změní víc, než by si přál. Kdo je Erika a proč přišla? VIDEO

Měla by se Bibi zamyslet nad návratem k Vojtovi? Hlasujte!
Měla by se Bibi zamyslet nad návratem k Vojtovi? Hlasujte!