Jak moc zlé to se Sekorou znovu je? Jasná odpověď z nových dílů

Aktualizováno 22.03.2019


Nechal se předčasně uschopnit, aby zavařil Márovi. Jenomže tak akorát Honza Sekora ublížil sobě, bohužel. Marice sice bravurně asistoval u náročné operace, po ní se však skácel k zemi. Zesláblý odjel domů, kde ho následně Marika našla v hrozném stavu: zmítajícího se v bolestech. Jak je na tom, co s ním bude dál?

Přehrát poslední díl

 

Odhodlal se zbrojit proti Márovi, který své kralování na jeho postu rozmáhá čím dál tím víc. Hnán zodpovědností ke svým zaměstnancům i jejich oporou se Jan Sekora nechal Hanákem předčasně uschopnit. Je po vážné nehodě na motorce, jeho noha probodnutá větví stále ještě cítí bolest a je slabá, má jednu ledvinu a pořád drobné problémy s motorikou rukou. Motivace ho hnala vpřed, jeho tělo mu však pracovní zátěž ještě nepovolilo a v zápřahu polevilo. Když ho Marika v 874. díle našla zesláblého s horečkou, okamžitě mu šla sbalit věci, aby ho odvezla do nemocnice.

Zdroj: Archiv TV Nova

A do Kamenické nepojedou. Marika vezme Sekoru do Hradce, kde skončí v péči svého spolužáka a doktora Macury na vyhlášené neurologii. Diváci tak mohou zůstat v klidu, Sekora bude v rámci možností v pořádku, jen se musí doléčit a dál rehabilitovat. Vskutku nabrat síly. Žádná větší zdravotní úskalí ho nečekají, to až ta pracovní. Do nemocnice v Kamenici se vrátí po delší době a vedením opět vítán nebude. Je pro ně hrozbou a podle toho také budou jednat. Sekora však bude mít malý náskok, neboť v nemocnici v Hradci dostane dost důležité informace...

Zdroj: Nova.cz

Těšte se nejen na něj opět v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2.
 

Exkluzivně z Ordinace: Tento týden padne přiznání Marka a Bibi vžene slzy do očí
Exkluzivně z Ordinace: Tento týden padne přiznání Marka a Bibi vžene slzy do očí

Probuzení Sekory v ZÁKULISÍ ORDINACE doprovázel smích. VIDEO
Probuzení Sekory v ZÁKULISÍ ORDINACE doprovázel smích. VIDEO

Dokáže Sekora Marice někdy odpustit? Hájek má jasnou odpověď
Dokáže Sekora Marice někdy odpustit? Hájek má jasnou odpověď

Vousy nosí z velmi zajímavého důvodu. Nováček z Ordinace Jan Hájek na sebe naprášil ještě víc
Vousy nosí z velmi zajímavého důvodu. Nováček z Ordinace Jan Hájek na sebe naprášil ještě víc