Konec trápení: Marek a Bibi šťastní s mimčem, Hanička doma, Vojta s životní láskou. Komu bude přáno?

Aktualizováno 25.03.2019

Ordinace: Pusa Mariky a Sekory
Zdroj: Nova.cz

Ztráta, nevěra, dluhy i nenaplněné a zakázané lásky: nad některými obyvateli Kamenice momentálně bdí černý mrak a zatápí jim nesnadnými životními chvílemi. Kdybyste teď hned mohli změnit jeden nepříznivý osud, čí by to byl?

Přehrát poslední díl


Vzpomínáte, jak moc se Bibi a Marek milovali, jak o své štěstí bojovali? Pamatujete, jak krásné bylo, když Marika a Sekora spolu randili a byli odlehčeni od toho, co je rozdělilo dnes? Pamatujete na Adama, kdy byl nadějným doktorem a s Nicky nerozlučnou dvojkou? Kdy si Heluš s Bobem užívali života na vysoké noze a uvědomovali si, že to nejcennější je vlastně Hugo? Kdy Vojta nepoznal bolest zrady ze strany milovaného člověka? Ano, bylo hezky, teď je sice hůř, bude ale zase lépe. 

Z problémů se člověk učí, jejich zdoláváním se stává silnějším, pokud jim bohužel nepodlehne. Ruka scenáristů je nevyzpytatelná jako život sám, proto hrdinům Ordinace v růžové zahradě 2 držíte každé úterý a čtvrtek palce, neboť sami víte, jak drsný to občas je. A radujete se s nimi, když vše zvládnou, protože jim to přejete stejně jako sobě a svým blízkým. 

A teď si představte, že máte tu moc rozhodnout o tom, kdo kvůli vám bude plakat, kdo se díky vám bude usmívat. Zahrajte si na scenáristy a vyřešte jedno trápení, lusknutím prstu změňte osudy. Bude pro vás snadné se rozhodnout? Nemyslíme si… Zaslouží si to všichni, výběr máte jeden. Proč zrovna ten? Čím si to zaslouží víc? A co ti ostatní, ti nemají stejné právo? Jste si výběrem jistí? Jak si ho obhájíte? Dáte dítě někomu, kdo po něm strašně touží? Nebo vrátíte domů to ztracené? Smažete všechny dluhy hodné rodině, nebo upřednostníte vymazání bolesti hodnému člověku? 

 

ORDINACE TENTO TÝDEN: Provalená nevěra, přiznání, jasná zpráva o Haničce divákům, guru a exekutor
ORDINACE TENTO TÝDEN: Provalená nevěra, přiznání, jasná zpráva o Haničce divákům, guru a exekutor

Nevěra jako začátek: Erika bude Markovi ničit život. Jak?
Nevěra jako začátek: Erika bude Markovi ničit život. Jak?

Ještě dýchá... Kde je Hanička z Ordinace? V úterý o krok napřed. VIDEO
Ještě dýchá... Kde je Hanička z Ordinace? V úterý o krok napřed. VIDEO

Exkluzivně z Ordinace: Tento týden padne přiznání Marka a Bibi vžene slzy do očí
Exkluzivně z Ordinace: Tento týden padne přiznání Marka a Bibi vžene slzy do očí

 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?