UKÁZKA: Znovu spolu?! Vášnivá chvíle Sekory s Marikou

Aktualizováno 30.06.2019


V nových dílech Jan Sekora a Marika Lukáčová neudrží svou vzájemnou přitažlivost a znovu si podlehnou. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby mu nezabila otce. Pomilují se prvně po tomto zjištění. Podívejte se na jejich jiskření dřív než v TV. Znamená to, že jí odpustil?

Marika autem srazila otčíma Jana Sekory, miloval ho jako vlastního, a z místa zbaběle odjela. Sápal se po ní opilý Adam, když se tragédie stalo. Jeden mžik a několika hodným lidem se rázem změnil život a jeden pohasl. Převážně hodně špatných rozhodnutí způsobilo další trápení a problémy. Pravda Mariku už ale netíží, Sekora všechno ví a zjištění byl důvodem k jejich rozchodu i jeho nehody na motorce. Čas lečí a vzájemná přitažlivost se u nich opět probudila, nic s ní nezmohou. Zdálo se, že Sekora k Marice nic necítí, v nových dílech se ukáže opak. Sekora s Marikou stráví vášnivou noc! Podívejte se ve videu.

Bude to jenom úlet? Nebo to bude znamenat odpuštění a nový začátek? Nebo přijde drsné morální ráno? Co se nejen kolem této dvojice dělo, sledujte v 883. díle zde.

 

Nova.cz