UKÁZKA: Kolaps Marka ve čtvrtečním díle. Jak zlé to s ním je?

Aktualizováno 26.04.2019


Je to špatné, když se při výjezdu záchranky hlavní záchranář skácí k zemi... Markovo bezhlavé rvaní v nelegálních zápasech si bere své. Podívejte se na jeho kolaps dřív než v TV.

Marek svou hloupostí ztratil svou lásku. Bibi se s ním rozešla a odjela do ciziny. Zůstal sám se svým novým problémem jménem "zbouchnutá" Erika. Dítě je jeho, nebo to alespoň jeho jednorázová milenka tvrdí. Marek neví, co si počít. Je na sebe naštvaný a nic ho netěší. Vysvobozením se pro něj staly nelegální zápasy, ve kterých se snaží vybít svou zlost. A v drsných rvačkách způsobená fyzická bolest mu zřejmě pomáhá proti té psychické. V příštím díle bude jeho tvář samá podlitina, modřiny budou ale tím nejmenším problémem. Přímo během záchrany mladé dívky Marek totiž zkolabuje a složí se hned vedle ní.

Zdroj: Archiv TV Nova

Podívejte se v ukázce ze čtvrtečního 884. dílu Ordinace v růžové zahradě2, který v TV uvidíte 28. března od 20:20 na Nově. A jak zlé to s ním bude? V úvahu připadá hned několik lehkých i závažných variant, nad kterými můžete zauvažovat v anketě. Jedna z možností je ta pravá.