Šance pro Mariku a Sekoru

Aktualizováno 30.05.2019


Honza Sekora se pomiloval s Marikou, podlehli své vášní prvně od zjištěné pravdy, že Marika stojí za smrtí jeho otce. Morálnímu vystřízlivění se ráno ale nevyhnuli. Sekora Mariku vyhodil z postele a znovu i ze svého života se slovy o nechutnosti. Nový začátek je ztracen. Dáváte jim za pravdu, nebo u vás mají nezvrácené šance?

„Mariko, sakra! Já přeci nemůžu spát s holkou, co mi zabila tátu?! To je nechutný, to je šílený, to je hnus,“ pronesl po vášnivé noci Sekora s dodatečnými slovy, že ho vlastně v jeho slabé chvíli, kdy nebyl při smyslech, svedla a situace zneužila.

Zdroj: Nova.cz

Marika Honzu miluje, a i když si plně uvědomuje, že je jejich vztah zatížen naprosto šílenou situací, tak přesto upřednostňuje své srdce. Lásce neporučíš, říká se. Měl by se na hříčku osudu vykašlat i Honza a začít naslouchat, stejně jako Marika, jen tomu, co cítí? Měli by být spolu, když po tom všem k sobě stále cítí zamilovanost? Nebo by je osudná nehoda stejně jednou rozdělila, neboť se nad ní nedá jen tak mávnout rukou?


Jaké šance u vás jako pár mají? Přišel by vám jejich obnovený vztah, tak jako Sekorovi, nechutný? Nebo jako Marice plný znovu nalezené lásky?

 

 

Nova.cz