Sagvan Tofi přichází do Ordinace: Jaká bude postava Itala Luigiho?

Aktualizováno 24.04.2019


Do Ordinace v růžové zahradě 2 zamířil energický Sagvan Tofi a představil se jako temperamentní Luigi, Čechoital, bývalý manažer Nadi i její expřítel. Přijel s jediným jasným cílem, a nejen o něm se rozpovídal. Co od něj čekat, jaký je a jak se ve své roli cítí, zjistíte v reportáži.

„Přijíždí z Itálie za děvčetem, které by chtěl získat zpátky,“ pronáší na úvod rozhovoru představitel Luigiho Sagvan Tofi a pomalu odkrývá blížící se seriálové dění.

Luigi je napůl Čech a napůl Ital, tudíž musí Sagvan v Ordinaci vykouzlit malý přízvuk. A to mu překvapivě dává zabrat. „Paradoxní je, že moje maminka žije asi čtyřicet let v Itálii a já jsem ještě neměl čas se za tu dobu (smích) naučit italsky,“ přiznává Sagvan a pokračuje vyprávět, jak malý svízel řeší. Poprat se zprvu musel i s počátečním stresem z natáčení, působení na seriálu je pro něj totiž zcela novou zkušeností. Podle kolegů vše ale zvládá skvěle. „Hraje se mi s ním moc dobře, je vidět, že má obrovské charisma a moc mě baví, je zábavnej. Hlavně se mi líbí ta jeho poctivost, jsem mile překvapený, jaký je to bezvadný parťák,“ pronesl o kolegovi seriálový Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého, který se s ním v ději pochopitelně střetne. A víc už v reportáži.


Nástup Luigiho do děje jste mohli vidět v 890. díle Ordinace v růžové zahradě 2 ve čtvrtek 18. dubna 2019.