CELÝ 889. DÍL ORDINACE: Milá Hana znovu okouzlila Sekoru. Jak dopadla jejich první schůzka?

Aktualizováno 16.05.2019

Ordinace. 889. díl, Sekoru na schůzce s Hanou vidí Marika
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Horší než první světová? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

 

♦ Podívejte se zdarma na celý díl

 

Adam neustále pronásleduje Mariku a je stále neodbytnější, protože si bere na posilnění drogu. Měl společně s Marikou reoperovat pacienta Vavřinku, ale Sekora ji odvolá k urgentní operaci břicha paní Ivany Kašperské. Adam sice operaci za asistence Máry zvládne, ale Mariku obviní ze zrady. Začíná už z něho jít strach.

Operace paní Kašperské naopak sbližuje Sekoru s její dcerou Hanou, motorkářkou, se kterou se už setkal při svém nástupu do Kamenice. Zajdou s Hanou spolu na večeři a Marika dobře vycítí, že se mezi Sekorou a Hanou rodí vztah.

Válka mezi Mázlem a Rytířem je už neúnosná a tak se Jarmila pokusí o terapii. Když se nepodaří se s nimi rozumně domluvit, pokusí se o léčbu šokem - po domluvě s Alenou a Naďou schová Beníka. Už to vypadá, že ti dva spolu při hledání dítěte navážou komunikaci, jenže obratem si vjedou vlasů ještě víc.
Květa plánovala konečně rodinou večeři, ale Jošt ji opět odvolá, protože chce opakovaně jet za synem na jeho kytarový koncert. Tady ale syn svého otce opět razantně odmítne. Květa se nestačí včas vrátit, Vilík s Františkou šli radši do kina a v rodině pokračuje napětí a rozvrat. Vilík se to rozhodne vyřešit tím, že se předčasně nechá uschopnit a Květu manifestačně od Jošta odvede. Už to nebude zapotřebí, aby u něj dál pracovala.

889. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Horší než první světová" jste v TV mohli vidět 16. 4. 2019

 


Táňa mezi dvěma muži: Bude o ni Vojta bojovat?