CELÝ 898. DÍL ORDINACE: Marek nabídl Erice, aby byli pár! Co ona na to?

Aktualizováno 16.06.2019

Ordinace: Marek nabídl Erice vztah
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Slepé uličky? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

♦ Pusťte si poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2

Hanička se po pobytu v nemocnici vrací domů. I když se na první pohled zdá, že život půjde dál, trauma z únosu prosakuje přes všechny úsměvy a dojemná shledání na povrch. Suchým nezbývá, než si přiznat, že Hanička potřebuje odbornou pomoc...

Marek si neví rady sám se sebou. Převzít odpovědnost za dítě, které se co nevidět narodí, není snadné, a tak raději utápí starosti v nezávazném sexu. S Vojtovou pomocí si ale uvědomí, že tím může ublížit nejen Erice.

Naďa se zotavuje z alergické reakce na anestetika a bilancuje svá dosavadní rozhodnutí. Opravdu je pro ni Luigi ten nejvhodnější partner? A co všechno je ochotná pro něj podstoupit? Naďa přiznává chybu a vrací se k Rytířovi. Luigi byl jen připomínka starých dobrých časů, o které Naďa ke svému překvapení už vlastně nestojí.

Když se Adam po nedávném konfliktu s Marikou neukáže v práci, dostane Marika strach, že si opět sáhnul na život. Sekora ale zjistí, že Adam jen těžce nese prohru. Už si ale nevšimne, že Adam je pod vlivem drog. To zjistí až Mára, když předávkovaného Adama přiveze sanitka do nemocnice.

898. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Slepé uličky" jste v TV mohli vidět 16. 5. 2019

Zdroj: TV NovaTáňa mezi dvěma muži: Bude o ni Vojta bojovat?