Nový primář, vážná nehoda a staré city! Co se bude dít v Ordinaci tento týden?

Aktualizováno 20.06.2019


Marika, Sekora i Mára se bojí výpovědi: primářem oddělení se totiž stává Adamův otec! Jeho syn mezitím čím dál víc propadá drogám a s otcem za zády chystá pomsty... A Babeta má strach o svého muže, Albert propadl sektě guru Šímy.

Adam Svoboda si to po svém předávkování, které Mára obstojně zamaskoval, nakráčí do práce a opět pod vlivem, jakoby se nechumelilo, začne pracovat a pochopitelně chybovat. Mára je bezmocný, Adamovi je všechno jedno a jen se mu vysmívá. Mára se alespoň rozhodne zjistit, co za drogu Adam bere, neboť se jeho chování velmi rychle vymyká kontrole. Díky vlastním zdrojům zjistí, že Adam bere kokain říznutý pervitinem a zřejmě už je těžce závislý! Rozhodne se to probrat se Charlotte, potká tam ale Svobodu staršího, kterého Adam dobře připravil: namluvil mu, že ho Mára šikanuje a roznáší o něm, že fetuje. Vzápětí přijde pro Máru ťafka druhá, Charlotte ho zbaví primariátu a nahradit ho má právě Adamův otec! Svoboda Márovi navíc slibuje, že se po něm hodlá vozit, jako on po jeho synovi! Ctibor Svoboda pak Sekorovi a Marice sdělí, že očekává jejich výpověď... Ani to však Adamovi nestačí, na úspěšného Sekoru žárlí a chystá pomstu... Jak se Mára smíří s postem řadového lékaře? Dokáže najít páky na nového primáře? A co provede Adam?

Zdroj: Archiv TV Nova

Sekorova přítelkyně Hanka se dozví, že Honza měl vztah s kolegyní Marikou. Má podezření, že mezi nimi stále něco je, a začíná žárlit. A neplete se, Sekoru s Marikou sblíží případ malého pacienta a znovu se políbí! Sekora se tak ocitá ve změti vlastních citů, není si jistý, jak to vlastně má s Hanou, ani Marikou... Pro kterou se rozhodne?

Zdroj: Archiv TV Nova

Jošt nedorazí na objednanou kontrolu a Květa o něj bude mít starost, ale Vilík ji upozorní, že teď už to není její věc. A má pravdu. Druhý den přiveze záchranka těžce zraněného Joštova syna! Těhotná manželka mu volala, protože jí začínaly kontrakce, on spěchal a naboural... Špatnou zprávu oznámí Joštovi, když už se objeví, Květa a domluví mu s Ladou přístup na JIP, kde pak nešťastný Jošt sedí u lůžka svého syna ve vážném stavu…

Zdroj: Archiv TV Nova

Heluš s Babetou a Švarcem se snaží najít způsob, jak dostat Hesse ze spárů guru Šímy. Napadne je oslovit právníka Zahrádku. Přemluví ho, aby se vydal mezi Šímovy ovečky a s Albertem promluvil. Podvodný guru se ale nehodlá jen tak vzdát – za to, že pustí Hesse, chce spoustu peněz... Zasáhnout se rozhodne i Jarmila. Podaří se Hessovi konečně prozřít?

Zdroj: Archiv TV Nova

Jak vše dopadne a co se odehraje dál, to sledujte v premiérovém 899. a 900. díle Ordinace v růžové zahradě 2, a to 21. a 23. května od 20:20 na Nově.