Marika vs. Hana: Která je pro Honzu Sekoru tou pravou? Poraďte mu

Aktualizováno 22.06.2019


Jan Sekora lítá ve spleti svých vlastních a nevyřešených citů, byť tvrdí opak. Etapa s Marikou se zdála být uzavřenou, neboť jejich vztah nemá perspektivu, když je vrahem jeho otce. Proto začal chodit se skvělou holkou Hanou. Jenomže se znovu políbil s Marikou, s Hanou zase brzy stráví noc! Pro kterou se jenom rozhodnout… Poradíte mu?

Bývali úžasným párem, hluboce se do sebe zamilovali, rozuměli si po mnoha stránkách, užívali života a prostě byli ideální šťastnou dvojkou. Brzy jejich pohádka skončila noční můrou, oba postupně přišli na to, že Marika zabila Sekorova nevlastního tátu.

Zdroj: Archiv TV Nova

Jako přátelé, i přes všechen ten vztek a bolest, k sobě cestu přeci jen našli. A občas jejich kamarádství pořádně zajiskří pohledy, doteky a naposledy políbením. Oba se vzájemnou přitažlivostí bojují, neboť zastávají názor, že jejich vztah nemůže mít perspektivu, i když si tím oba nejsou stoprocentně jistí. Na jednu stranu by bylo fakt divné mít vztah s člověkem, který vám zabil člena rodiny. Na stranu druhou, co když toho člověka skutečně milujete a pro něj to byla největší neúmyslná chyba v životě, za kterou se kaje, nebylo by takové odříkávání taky špatně?

Zdroj: Archiv TV Nova

Jasno v tom nemají, proto jsou od sebe. A Sekorovi mezitím do života vstoupila skvělá holka Hana Kašperská. Dostává druhou šanci na štěstí, které se snaží chytit. I s Hanou má hodně společného a okouzlit ho dokázala také několikrát. Jenomže zatím nemá takovou sílu, aby mu Mariku z hlavy vyhnala úplně. Pomohlo by, kdyby Sekora Mariku přestal vídat a do vztahu s Hanou šel naprosto naplno.

Zdroj: Archiv TV Nova

Třeba toho Hana docílí. A měla by? Nebo by jen oddálila nezvratné, kdy Sekora jednoho dne s Marikou opětovně utvoří pár, a zbytečně si tak ublížila? Nebo mu do života vstoupila v pravou chvíli, aby mu právě ukázala jinou cestu? Co si o tom myslíte, pro kterou by se Jan Sekora měl rozhodnout, která je pro něj ta pravá podle vás?