Zdrcující trest pro Sekoru, útěk a prozrazené tajemství. Co přinesl úterní díl?

Aktualizováno 24.06.2019


Erika utíká od Marka, nechce žít ve vztahu bez lásky. A Sekorovi se kvůli psychopatovi hroutí kariéra i sebevědomí...

Marka čeká při výjezdu se záchrankou nepříjemné překvapení, uvidí Eriku jako řidičku taxíku! Začala tajně pracovat, aby byla na Markovi nezávislá. Jemu se to nelíbí a doma jí to ostře vyčte, chová se nezodpovědně vůči sobě i dítěti, jelikož je na rizikovém těhotenství. Eriku jeho přístup rozzlobí, nezodpovědný tu byl především on a teď má být tím nejmoudřejším?! Pohádají se a Marek ji urazí. Později toho lituje a přichází s omluvou, dojde ale k něčemu, co ho vskutku zaskočí. O co jde, sledujte v předpremiéře zde. Podaří se Markovi všechno zažehlit? A nevystaví se Erika zbytečnému riziku?

Jošt by se rád usmířil se synem, kterému je po nehodě lépe. Poprosí proto Květu, aby ho za Jáchymem do nemocnice doprovodila, doufá, že s ním alespoň tentokrát syn bude ochotný promluvit. Opak bude pravdou a Květa se tak od Jošta konečně dozví, co se mezi nimi stalo. A rozhodne se, že je usmíří přes Jáchymovu manželku… Podaří se Květě dát dohromady dlouhé roky rozhádanou rodinu?

Bláznivý Adam se raduje, že jeho plán vychází. Malý pacient Tobiáš kolabuje po otravě léky a z osudné chyby je obviněn Sekora. Je okamžitě postaven mimo službu a zdrcen. Marika nevěří, že by se takové chyby dopustil, Sekora o sobě ale začne pochybovat a nemůže si to odpustit... K překvapení všech se to nezdá ani Márovi! Dopátrá se Mára pravdy? A pokud ano, jak toho využije? Diváky čeká opravdu překvapivé rozuzlení!

Čestmír je šťastný, že se Naďa rozešla s pofidérním manažerem Luigim, dokonce je ochotný vzít na milost i Karla Rytíře. Příměří ale netrvá dlouho: Karel a Čestmír se začnou hádat, kdo udělá lepší oslavu prvních narozenin pro Bena... Jak oslava dopadne? A podaří se konečně a definitivně zakopat válečnou sekeru?

901. díl Ordinace v růžové zahradě 2 jste v TV mohli vidět 28. května 2019.