Leoš Mára odhaluje Adamův zločin. Jak s tím naloží?

Aktualizováno 29.06.2019


Upoutávka na čtvrteční díl: Leoš Mára je na stopě Adamova zločinu. Bývalá „koučka“ Heluš zjistí, že její šarlatánské rady mají tragické následky.

Poté, co se Adam před Márou lehce prořekl, pokračuje Mára v pátrání, kdo nese skutečně vinu v případu léky předávkovaného malého Tobiáše, už tuší odkud vítr vane, proto ho stopy rychle dovedou přímo k Adamovi! Jeho i Sekorův osud se tak ocitne v Márových rukách... Jak s informací Mára naloží? Jak se bude Adam bránit? A jak zakročí Svoboda starší?

Marek ke svému překvapení zjistí, že mu Erika vlastně chybí. Vydá se ji hledat, aby se omluvil a navrhl start od začátku! Erika chce ale vážný vztah se vším všudy, upřímný. Je na to Marek znovu připraven?

Květa umluví Renatu Joštovou, aby se sešla s Joštem a poznala svého tchána. Trochu tak pomohla zahladit letitý rodinný spor. Renata se k Joštovi vydá a návštěva bude probíhat hladce, až na jednu krásnou událost - miminko bude chtít na svět. Jak se s touto situací Jošt zvládne poprat?

Heluš se potká s bývalou klientkou, která jí vyčte, že má kvůli jejím radám zničený život. Heluš se proto rozhodne vyhledat i další své klienty, aby zjistila, jestli vůbec někomu pomohla. A pravda pro ni bude zdrcující...

902. díl Ordinace v růžové zahradě 2 plný nečekaných zvratů, sledujte zde