CELÝ 902. DÍL ORDINACE: Leoš Mára šokuje Valšíka, sebe i diváky

Aktualizováno 30.06.2019

Ordinace: Leoš Mára učinil dobrou věc
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Minulost nezměním? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

♦ Pusťte si poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2

Sekora už se téměř smířil s osudem. Pravděpodobně bude pykat za chybu, kterou neudělal, sám o sobě totiž pochybuje. Do případu předávkování malého Tobiáše se ale překvapivě vložil Mára a odhalil pravdu, která může zničit kariéru jeho i Adama. To právě on přepsal dávkování a zfalšoval Sekorův podpis. Vůbec nedbal život dítěte a ohrozil ho pro svou pomstu. Mára si s otcem Adama sice plácnul, že bude držet jazyk za zuby za primariát v Hradci, jenomže se v něm znovu hnulo svědomí při pohledu na dalšího dětského pacienta v rukách neschopného Adama. Rozhodl se, snad prvně v životě, pro správnou věc a s důkazy napochodoval k Valšíkovi...

Marek po odstěhování Eriky ze šéru ke svému překvapení zjistil, že mu chybí. A když dostal hlášení, že ji v taxi přepadl zloděj, dostal o ni i dítě strach. Erika lupiče zpacifikovala a vyšetření ukázalo, že jsou oba v pořádku. A při něm drsný Marek definitivně roztál, když na vlastní dlani ucítil první dětské kopnutí svého nenarozeného potomka. Život bez Eriky už nechce, jak jí upřímně pověděl a domluvil si s ní opravdové rande! 

Heluš potkala bývalou klientku, která jí oznámila, že její terapie jí zničila život. S broukem v hlavě se tak Heluš vydala za dalšími svými klienty a ke své hrůze zjistila, že pošlapala štěstí nejednomu chudákovi... Vzalo jí to a rozhodla se proto s koučováním definitivně skončit. 

Po prvotním neúspěchu zažehnat letitý spor mezi synem a otcem Joštovými se Květa obrátila s prosbou o pomoc na manželku Jošta mladšího. Ta váhavě přislíbila, že se s otcem svého muže alespoň setká. Příjemné posezení ale přerušilo miminko, které chtělo stůj co stůj na svět. Narodila se jim krásná a zdravá dcerka, která obměkčila nejedno srdíčko. Jáchym tak dal svému otci šanci se alespoň omluvit...

902. díl Ordinace v růžové zahradě 2 jste v TV mohli vidět 30. května 2019

Zdroj: TV Nova


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?