Zdenu čeká drtivý střet s únoskyní její dcery Haničky! A msta?

Aktualizováno 30.06.2019


U Suchých se pomalu vše dostává do normálu, jen Hanička často vzpomíná na svou "druhou maminku", únoskyni Machalickou. A právě ta se ke Zdenině zděšení objeví v nemocnici! Hrdá matka si nenechá ujít příležitost setkat se s ní tváří v tvář... K čemu mezi nimi dojde, sledujte právě nyní v předpremiéře.

Ženu, kterou Zdena Suchá z duše nenávidí, neboť jí ukradla dítě a ohrozila ho na životě, přivezou do nemocnice s akutními obtížemi. Únoskyně Haničky, Radmila Machalická, potřebuje operaci. Pro Zdenu je to velmi těžká konfrontace. Způsobila jim tolik bolesti a její čin stále doznívá, Hanička na svou „druhou maminku“ často vzpomíná a evidentně si k ní utvořila jistý vztah, s čímž se Zdena nemůže vyrovnat. Jak by také mohla.

O to víc Zdena s únoskyní musí mluvit, vidět ji, poznat – a proto si najde příležitost být s ní o samotě. Není to dobrý nápad, neboť z úst Machalické vyjdou věty, které žádná matka slyšet nechce. Na jejich mrazivý střet se podívejte v ukázce z nového 903. dílu Ordinace v růžové zahradě 2, který se v TV odvysílá 4. června. A podívat byste se na něj příští týden měli, protože Zdena je plná chuti po pomstě a Machalická zraňujícími slovy… Bude to chtít hodně sil touhu po mstě překonat, nebo jen pár minut jí podlehnout…