CELÝ 903. DÍL ORDINACE: Marek a Erika utvořili nový pár! A o co ji požádal?

Aktualizováno 04.07.2019

Ordinace: Polibek nového páru Marka a Eriky
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Blázen, nebo vrah? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

♦ Pusťte si poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2

Marek pozve Eriku na rande. Chce ji slavnostně požádat, aby se k němu nastěhovala. Kvůli práci to ale nevyjde. Další den zase nemůže Erika. Vojta se nabídne, že za Eriku vezme rito a odveze zákazníka na pracovní schůzku. Marek s Erikou si tak užívají romantické rande. Jenže se ozve Vojta: skončil s klientem u krmelce, auto zapadlo a došel benzín. Marek s Erikou ho jedou vysvobodit. Ještě před tím se ale stavují na šéru, kde Erika pochopí, že se Marek chystá na příchod dítěte a že s ní chce žít.

Zdena je nervózní, Hanička jde poprvé do školky. Dítě ale nemá žádný problém, a tak se Zdena uklidní. Ovšem jen do té chvíle, než do nemocnice přivezou Machalickou s akutními obtížemi a indikací k operaci. Zdena v rozhovoru se Suchým přizná, že by jí Machalické nebylo líto, kdyby zemřela. Hanička to slyší a trápí ji to. Zdena se nemůže vyrovnat s tím, že Hanička k Machalické něco cítí. I když Machalická zaléčená psychofarmaky svého činu lituje, Zdena ji nenávidí. Nakonec se však přemůže a zeptá se Haničky, zda by chtěla svou únoskyni navštívit v nemocnici. Haničce ale stačí, že Machalická neumře. Vidět ji nepotřebuje.

Adam je zatčen Radou pro pokus o vraždu, vzápětí se v jeho skříňce najdou drogy. Od právníka Zálešáka se dozvídá, že má jedinou možnost: nechat se hospitalizovat v psychiatrické léčebně. Marika je v šoku z toho, že Adamovým motivem byla žárlivost na Sekoru. Sekora, kterého Hana Kašperská podezírá z nevěry, se s Marikou opět sbližuje. Mára z aféry vytěží maximum. Po jeho mailu francouzskému vedení je odejita Charlotte. Po dohodě s Eduardem se Mára znovu stává primářem chirurgie.

903. díl Ordinace v růžové zahradě 2 jste v TV mohli vidět 4. června 2019 


Jakub Mázl mezi pravdou a lží: Pomůže svou výpovědí Martinovi?