Co se to děje?! Upřímně sluníčkový Leoš Mára odrovná kolegy i vás

Aktualizováno 05.07.2019


Ukázka ze čtvrteční Ordinace: Jak se přesvědčíte, Leoš Mára v novém díle zahrabe válečnou sekeru hodně hluboko. V nemocnici chce začít nanovo jako férový a hodný, ano opravdu čtete správně, primář chirurgie. A podle toho se bude chovat, čímž Sekoru, Mariku, Hanáka i další přítomné na poradě lékařů oddělá. Budou se s ním i smát! Rozhodně si tento moment nenechte ujít. Slibujeme, že vás pobaví.

Leoš Mára se ve čtvrtečním díle znovu ujme primariátu. Ctibor Svoboda kvůli synovi selhal a hlavně musí řešit jeho pohnuté psychické zdraví. Porada lékařů, kteří mají zpátky v čele „parchanta“, tak začne tradičně ponuře. Ovšem brzy se promění v uvolněnou a plnou úsměvů. Ano, slyšíte správně. Leoš Mára totiž obrací a zkouší být dobrákem, který oddělení chirurgie znovu postaví na nohy a přítomným zaměstnancům pomůže. Jeho chování je naprosto odzbrojující, tak se podívejte, protože tohle si nesmíte nechat ujít.

Těšit se můžete i na další úžasné momenty, 904. díl Ordinace v růžové zahradě 2 se v TV vysílá 6. 6. od 20:20 na TV Nova. Nemeškejte.