NOVÝ PÁR v Ordinaci: Marek se do matky svého dítěte nakonec zamiloval. Hodí se s Erikou k sobě? A co Bibi?

Aktualizováno 07.07.2019


Když ve sprše podlehli momentální touze, neměli nejmenší ponětí, jak jim vášnivý akt zamává se životem. Nevěra připravila Marka o Bibi a svobodomyslné Erice nadělila dítě. Nečekaný život naruby je vehnal do nenávisti, kterou po čase obrousilo vzájemné poznání a pochopení. I díky Vojtovi má Ordinace nový pár, který se brzy stane rodinou. Jak se vám líbí? Nebo Marek přeci jen patří k Bibi?

Marek konečně přijal zodpovědnost za své dítě, které čeká s Erikou a došlo mu, že to vlastně vůbec není špatná holka. Chovají k sobě vzájemné sympatie, proto se po prvním opravdovém rande rozhodli dát si šanci a zkusit to spolu jako pár. Erika se tak opět nastěhovala na šér, už ale jako Markova partnerka a společně se nyní těší na miminko.

Ale co Bibi? To sice ona ukončila vztah s Markem a odjela za hranice, měla k tomu však vážný důvod. Jeho nevěru. Ovšem ani ona sama ještě neví, kdy se vrátí a zda by mu mohla odpustit, proto přijal Marek následek svého činu a svůj život si vytváří bez ní. Jenomže co hluboké city, které k sobě s Bibi cítili, mohou jen tak vymizet? To ukáže až čas, stejně jako to, zda je Erika pro Marka ženou osudovou. Třeba vše, co se stalo, je právě mělo přivést k sobě. A třeba také ne... Co si o nich myslíte, jsou si souzeni?