ODHALENO: Pokus o vraždu, smrt, svatba i nové tváře v posledních dílech Ordinace před prázdninami!

Aktualizováno 08.07.2019


Jarní čtrnáctá sezona Ordinace v růžové zahradě 2 vrcholí a přinese smršť emocí i svůj nejmrazivější díl. V posledních epizodách před tradiční letní pauzou diváky čekají napínavé, radostné, romantické, dramatické i chmurné okamžiky. Příští týden bude pro seriálové hrdiny i jeho fandy zásadní.

SMRT
Na pokraji zoufalství a na okraji střechy se v úterním díle ocitne mladý chirurg Adam Svoboda. Už ví, že jeho útrapná cesta brzy skončí a rád by si splnil jen jednu jedinou věc předtím, než učiní svůj fatální skok a ukončí jím navždy své trápení. Adamovy poslední dramatické a žalostné okamžiky v Ordinaci v růžové zahradě 2 sledujte 11. června.

Zdroj: Archiv TV Nova

POKUS O VRAŽDU
Příští týden se na pokraji smrti ocitne i oblíbená vietnamská sestřička Tien. Na život jí sáhne zákeřný právník Zálešák. Srazí ji autem hned dvakrát a z místa nehody ujede! Jaké šance na přežití Tien vůbec bude mít?
Zdroj: Nova.cz

SVATBA
Ale i romantické chvíle plné úsměvů přijdou. Vytoužená a pořádná veselka konečně klapne! Jak si Květa Hrzánová moc přála, Vilík jí nadělí krásnou svatbu a Jošt překvapení na závěr.
Zdroj: Archiv TV Nova

„Užívala jsem si to jako doopravdy a moc jsem se na toto natáčení těšila. Ty šaty, květiny v kostele, pěvecký sbor… Krásné to bylo! Byla to moje první filmová svatba, když nepočítám Svatební košili v Kytici, ale tam to bylo trošku jinak,“ netajila radost z natáčení představitelka Květy Klára Oltová, které to ve svatebních šatech moc slušelo. Ženich Roman Štabrňák si ale poznámku neodpustil. „Dneska, když jsem se na nás dva s Klárkou díval v maskérně, říkal jsem: Podívej, fešák a květák. Klárka mě nejprve sjela pohledem a pak se začala smát,“ prásknul na sebe.

NOVÉ POSTAVY

Aby toho nebylo málo, ještě letos poznáte některé nové tváře, které zamíchají osudy vašich oblíbenců v podzimní sezoně po prázdninách. A budou to převážně ty, co se postarají o životní zvraty primáře Leoše Máry...
Zdroj: Nova.cz

Nadupané, emoční a závěrečné díly čtrnácté sezony Ordinace v růžové zahradě 2 si rozhodně nenechte ujít! 905. díl s názvem "Svatbu si vzít nenechám" sledujte na obrazovkách v úterý 11. června. A na poslední 906. díl, který nese název "Konečně ano", se dívejte ve čtvrtek 13. června. Oba dny od 20:20 na TV Nova.