Adamova linka smrtí neskončí! Libor s Andreou prozrazují, co nastane po zoufalé sebevraždě

Aktualizováno 11.07.2019


Přišel tragický konec Adama Svobody. Jak svůj odchod vnímá jeho představitel Libor Stach a na co bude vždycky rád vzpomínat?

Fanoušky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 čekají poslední epizody před letními prázdninami. A právě tyto díly budou plné překvapení, nových tváří, velké radosti i hořkého trápení. Jedním z nejzásadnějších momentů, který nastane – je smrt Adama Svobody, kterého ztvárňuje Libor Stach. Duševně narušený Adam, který bezmezně miloval Mariku, se uchýlil k zoufalému kroku. Kvůli neopětované lásce spáchal sebevraždu.

Zdroj: Archiv TV Nova

„Stane se to, že skočím ze střechy. Ukončí se tím linka, která se táhne už asi půl roku,“ nechal se slyšet Libor Stach. „Ta linka ale úplně neskončí. Adam sice zemře, ale nezemře ve mně. Nějakým způsobem v seriálu zůstane,“ doplnila Libora jeho kolegyně Andrea Růžičková, která hraje postavu Mariky, a zároveň malinko poodhalila dění.
Zdroj: Archiv TV Nova

Herci společně také zavzpomínali na nejlepší momenty, které spolu během natáčení prožili. Kromě seriálu promluvili i o tom, kam se chystají v létě. A nutno říct, že Liborův výlet bude skutečně unikátní! Co plánuje? Na to se podívejte ve videu.
Zdroj: Archiv TV Nova

Premiérovou epizodu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, ve které Adam spáchal sebevraždu sledujte zde. A v zákulisním videu můžete zjistit, jak se tragický skok natáčel.