Další neštěstí i setkání Máry s rodinou! Co se bude dít v posledním díle Ordinace?

Aktualizováno 12.07.2019


Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 ve čtvrtek 13. června odvysílá svůj poslední předprázdninový díl, ve kterém dojde na svatbu, nehodu a nové tváře. Proč se rozhodně dívat?

Marika je zhroucená z Adamovy smrti, špatný je z tragédie i Mára. A bohužel přijde další trpká zpráva: Tien přejede auto! Vážnou nehodu zaviní prominentní právník Zálešák a dostane ji na pokraj smrti. Na sále se o její život bude prát Marika, která už nechce ničí další smrt, a také Sekora. Jenomže mladá sestřička bude v těžkém stavu a nebude jisté, zda vůbec přežije... Navíc Zálešák se pokusí všemi způsoby zbavit odpovědnosti a uniknout trestu...

Zdroj: Nova.cz

Leoše Máru v Kamenici vskutku nečekaně navštíví jeho bývalá manželka Darina v podání Mahuleny Bočanové! Objevuje se po letech a s netradiční prosbou: do Kamenické nemocnice se chystá nastoupit Márova snacha a Darina chce, aby ji Mára v žádném případě nepřijal. Proč? A tak v jeden den se Mára setká i s ní... Vilík a Květa se mají narychlo vzít, do cesty se jim ale staví nečekané komplikace, naštěstí se Jošt postará o to, aby konečně měli pohádkovou svatbu!

Poslední předprázdninový díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte ve čtvrtek 13. června od 20:20 na Nově.