CELÝ 906. DÍL ORDINACE: Novomanželé Broučkovi i boj se smrtí Tien

Aktualizováno 13.07.2019

Ordinace: Novomanželský poliek Broučkových
Zdroj: Archiv TV Nova

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Konečně ano? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

♦ Pusťte si poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2

Marika je stále zhroucená z Adamovy smrti. Vzpruží ji, když musí se Sekorou do nemocnice ke zraněné Tien, kterou nad ránem na silnici srazil Zálešák. Sekora a Suchý Tien operují, není jisté, že přežije. Operace dopadne dobře. Zálešák, kterého na Sekorův popud začne vyšetřovat Rada, předstírá ztrátu paměti. Tien Sekorovi prozradí, že ji podruhé Zálešák přejel záměrně. Vzápětí Zálešáka převážejí do Hradce, protože v kamenické nemocnici jsou lékaři podle něj podjatí. Sekora zuří, tohle Zálešákovi nesmí projít.

Mára je špatný z Adamovy smrti. Překvapivě se v nemocnici setkává se svou exmanželkou Darinou, která po něm chce, aby v konkurzu nepřijal jejich snachu, Táňu. Mára jí to odkýve. Během pohovoru ale změní názor. Ač jde o nezkušenou lékařku, zasadí se o Tánino přijetí. Dozvídá se také, že jeho syn Patrik je na stáži v USA a potěší ho to. Zdá se, že ho mrzí, že se synem není v kontaktu.

Darek souhlasí s Joštovým nápadem – i přes nehodu Tien se rozhodne vzít si Květu ještě dnes. Jošt vše zařídí, Darek musí jen vylákat Květu na parkoviště u nemocnice, kde čeká limuzína. Květa je v sedmém nebi. Má krásné šaty. Obřad v kostele i párty U Čerta se povede, všichni jsou veselí a šťastní, nejvíc novomanželé. Jošt na závěr Květě věnuje menší diamanat, aby mohla splatit větší část dluhů.

Rytíř se bez Nadi trápí, stýská se mu. Jakub s Mázlem se na to už nemůžou dívat, a tak mu doporučí, aby odletěl za Naďou do Paříže. Rytíř to odmítá, kvůli práci a Benovi, ale nakonec přistoupí na víkendy v Paříži a všední dny v Kamenici. Sbalí se a odlétá za svou láskou.

Marika a Sekora jsou si oporou. Svoboda je zoufalý ze smrti syna. Vilík s Květou jsou šťastní. Tien přežila. Mára zakládá úmrtní list Adama, vzápětí si prohlíží fotky svého syna. Všichni Mázlovi jsou spokojení. Heluš definitivně prohlédla – už žádný guru. Marek s Erikou se těší na dítě.

906. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Konečně ano" a zároveň poslední předprázdninový díl jste v TV mohli vidět 13. června 2019
 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?