První odhalení z dílů Ordinace po prázdninách!

Aktualizováno 13.07.2019


Dnešním 906. dílem jde Ordinace v růžové zahradě 2 vstříc tradiční letní pauze, herci i štáb si zaslouženě musí odpočinout, avšak zanedlouho se vrátí v plné síle s pokračujícími příběhy i zcela novými. Podzimní sezona nabídne silné nové zápletky i díky nově příchozím postavám. Web Ordinace poodhaluje první poprázdninové děni! Na co se těšit?

• Bobo a Milan Švarcovi o svých rodičích a celkově rodině nikdy nemluvili, zřejmě k tomu mají své důvody, a právě ty se budou odkrývat v poprázdninových dílech. Záchrana zraněných při nehodě na pouti totiž znovu svede Boba s dávno ztraceným bratrem Ludvou, kterého ztvární Zdeněk Godla.

Zdroj: Archiv TV Nova

„Hraju bráchu Švarce, postava se jmenuje Ludva a je to dobrák. Má rád lidi kolem sebe,“ přibližuje divákům seriálového Ludvu jeho představitel Zdeněk Godla.

Zdroj: Archiv TV Nova

• Znovu nalezenou rodinu bude řešit i Leoš Mára, který se v posledním předprázdninovém díle už setkal se svou bývalou ženou Darinou i snachou Táňou. Ta se zajímala o místo v Kamenické nemocnici, do které byla přijata. A v nové sezoně nastoupí.

Zdroj: Nova.cz

Jak ji okolí přijme, když je v příbuzenství s nepříliš oblíbeným primářem? A bude mít protekci? Využije ji Mára k obnovení vztahu se synem? A komu ona, kromě Máry, zasáhne ještě do života? Jisté jsou zatím dvě věci: Táňa v nemocnici pár horkých chvilek zažije a dřív nebo později se v Kamenici objeví i Márův syn! Diváci se tak mohou těšit na charismatického Patrika Děrgela.

Zdroj: Nova.cz

• Pozdvižení bude i u Mázlových. Cesta Čestmíra se totiž znovu střetne s cestou jeho kamaráda a též lékaře Martina Brabce, v podání pohledného herce Pavla Řezníčka. A co by osud nechtěl, v Kamenici se začne ucházet o práci. 

Zdroj: Archiv TV Nova

• Kromě nových tváří zatřesou v podzimní sezoně i životy zcela nové. Na svět bude chtít předčasně přijít miminko Eriky a Marka, budoucího otce tak čekají dny plné obav… A přijít na svět se rozhodne i miminko sestřičky Lady a dispečera Standy, novopečení rodiče i diváci se tak budou těšit z malého uzlíčku štěstí.

Zdroj: Archiv TV Nova

• Zatímco se Marika Lukáčová bude v nových dílech stále vyrovnávat se svým špatným svědomím ze smrti Adama Svobody, tak sestřička Tien bude čelit hrozbě reálné, a to v podobě právníka Zálešáka. Ten totiž bude schopen přistoupit i k mnohem hrůznějším činům, nežli úmyslné srážce vozem… Perné chvilky čekají i na Otu Kováře, kterému se životem zahýbe soud kvůli podvodu s transplantací...

• Pochopitelně uvidíte i další oblíbené hrdiny, ale o tom všem už v nových dílech po prázdninách! Kdy přesně se Ordinace v růžové zahradě 2 vrátí na televizní obrazovky, vás web Ordinace bude zavčas informovat, on totiž nekončí a různé zajímavosti bude přinášet během celého léta.

Sledujte poslední díl Ordiance v růžové zahradě 2 před prázdninami.