GRATULUJEME: Slavný pár z Ordinace se vzal i v reálu. Podívejte se na foto ze svatby!

Aktualizováno 18.07.2019


Patrik Děrgel, který byl jedním z účastníků zatím poslední řady show Tvoje tvář má známý hlas, nyní nastupuje do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. V posledním předprázdninovém díle už se stihl objevit na fotografii se svou seriálovou manželkou Táňou v podání Markéty Frösslové. Nyní pár oznámil radostnou novinku.

Zatím hráli manžele jen v seriáluv seriálu, ale nyní jimi jsou i ve skutečnosti! Patrik Děrgel oznámil radostnou novinku skrze sociální sítě – vzal si svou partnerku Markétu Frösslovou, se kterou má skoro tříletého syna Vavřince.

Zdroj: Instagram


Svatba proběhla 15. 6. 2019 v Hosíně.

Zdroj: Nova.cz


Herečka Markéta Frösslová nastoupí po prázdninách do Kamenické nemocnice coby Táňa Márová a jako snacha primáře Leoše Máry to evidentně nebude mít snadné. Táňa si vybrala Kamenickou nemocnici hlavně kvůli Eduardovi Valšíkovi, je to její vzor a ráda by se od něj učila, svého tchána ani nezná, v podstatě se u výběrového řízení viděli prvně v životě. A právě to bude chtít Mára zřejmě změnit, vždyť je to žena jeho syna Patrika, který za ní do Kamenice dřív nebo později přeci přijede. A když už Mára začal napravovat svůj charakter, možná chce napravit i špatné rodinné vztahy… V roli Márova syna Patrika se objeví již zmíněný Patrik Děrgel. A tak si skuteční novomanželé zahrají sezdaný seriálový pár, který se životy oblíbenců zamává v nové sezoně Ordinace v růžové zahradě 2 po prázdninách.