DCERA, NEBO SYN: Narodí se Markovi s Erikou holka, nebo kluk? Hlasujte

Aktualizováno 21.07.2019

Ordinace: Marek s Erikou
Zdroj: Archiv TV Nova

Nešťastný Marek našel po rozchodu s Bibi klid po boku té, kvůli které ho dosavadní největší láska opustila, dal šanci vztahu s „milenkou“ Erikou, se kterou čeká svého prvního potomka. A klaplo to. Dvojička se na sklonku čtrnácté sezony dala dohromady a utvořila zajímavý pár, který má všechno ještě před sebou. Po prázdninách je čeká zásadní zvrat, kdy na svět přijde jejich dítě. A co myslíte, bude to chlapec, nebo holka?

Problémy s vlastním otcem v dětství zasadily Markovi hlubokou ránu na duši a vyvolaly v něm strach z vlastních dětí – z převzetí zodpovědnosti za nový život. Proto se zdráhal mít dítě se ženou, kterou skutečně miloval, s Bibi. Než pochopil, že být tátou se člověk učí a je to vlastně jedna z nejúžasnějších životních cest, bylo pro něj a Bibi už pozdě. Rozepře, které mezi nimi kvůli tomu vznikaly, ho na jediný moment přivedly do náruče cizí ženy. Ženy, která mu život od základu mění. Asi se tomu říká osud, že se z holky "na jednu noc" stala máma jeho dítěte a ze životní partnerky holka, se kterou už zřejmě neprožije ani tu jednu noc...

Zdroj: TV Nova


Starostlivý kamarád Vojta se postaral o to, aby se Marek s Erikou víc poznali, pochopili a rostoucí těhotenské bříško pak dokonalo zbytek: když se ho Marek dotkl a ucítil vůbec první kopnutí svého nenarozeného potomka, Marek definitivně roztál a uvědomil si, že je oba už má vlastně rád. Jelikož jsou sympatie vzájemné, Ordinace dostala nový pár, ze kterého se v sezoně po prázdninách stane rodina. Ještě předtím je ale čeká boj plný obav, protože děťátko se rozhodne přijít na svět poměrně dřív. Budeme jim, určitě jako vy, držet palce a přát hodně zdraví. A co přání o pohlaví miminka, chtěli byste, aby měli dceru, nebo syna?  


 


Bobo se vrací ze služební cesty a zuří! Z čeho obviní Ludvu?