Která sestřička z Ordinace je podle vás nejsympatičtější? Hlasujte

Aktualizováno 08.08.2019

Ordinace: Babeta, Tien, Lada a Radka
Zdroj: Nova.cz

Jsou ozdobou a nedílnou součástí každé nemocnice. Tudíž ani kamenická nemocnice by nemohla fungovat bez zdravotních sestřiček. Která by podle vás získala titul té nejsympatičtější?

I když mají své vlastní problémy, na pacienty se stále usmívají. Zdravotní sestřičky v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jsou prostě profesionálky. Která je ale podle vás ta nejsympatičtější? Hlasujte v naší anketě pro svoji favoritku.

 

Tien

Tien má vietnamské kořeny, ale základní i střední školu absolvovala v Česku. Chtěla studovat medicínu, ale po smrti matky to nebylo možné, musela pomáhat v rodinném obchodě. Je inteligentní, empatická, spolehlivá a v kamenické nemocnici patří k nejoblíbenějším sestřičkám.

Zdroj: Archiv TV Nova

Babeta

Babety je všude plno a díky pronikavému hlasu, klapajícím podpatkům a nepřehlédnutelné barvě vlasů ji rozhodne nelze přehlédnout. Přestože mívá bláznivé nápady a strká nos i tam, kam by neměla, v nemocnici ji mají rádi.

Zdroj: Archiv TV Nova

Lada

Dříve platilo, že kam příjde, tam něco zvorá. Lada byla ze začátku postrach nemocnice, ale takové doby už jsou pryč. Možná je to i tím, že se momentálně soustředí na svoji lásku, kterou našla na ambulanci - Standu.

Zdroj: Archiv TV Nova

Radka

Je mladá, je půvabná, ale krása, kterou oplývá navenek, jí chybí uvnitř. Radka je zdravotní sestřičkou kamenické chirurgie, její kolegyně to s ní ale nemají vždy jednoduché.

Zdroj: Archiv TV Nova

Květa

Vrchní sestra na chirurgii Květa Hrzánová je tou příslovečnou tichou vodou, která břehy mele. S Květou se život nemazlil, a tak i když její duše je z podstaty křehká, nelehké životní situace ji donutily stát pevně nohama na zemi a křehké nitro schovat pod hroší kůži.

Zdroj: Archiv TV Nova

 


Vojta je v tom až po uši: Táňa ho nečekaně políbí!