Ha Thanh Špetlíková prozradila, co čeká sestřičku Tien po prázdninách!

Aktualizováno 17.08.2019


Krásná herečka vietnamského původu Ha Thanh Špetlíková zažila v Ordinaci v růžové zahradě 2 před prázdninami velké drama. Její postava, sestřička Tien, byla úmyslně sražena vlivným právníkem Zálešákem. A jak už napověděly první ukázky, celá situace bude mít ještě dohru. Ha Thanh prozradila, že to bude skutečně ještě hodně vyostřené!

Ha Thanh ale není pouze sestřičkou z Ordinace, je také kostýmní výtvarnicí a úspěšnou podnikatelkou. Během prázdnin otevřela ve Vršovicích svou již třetí kavárnu a její léto tak bylo spíše pracovní nežli odpočinkové. „Dělám teď kostýmy na operu a pohádku. Nakonec jsem si dovolila, že jsem odjela na můj milovaný ostrov Hvar, tam jsem strávila necelý týden. Potřebovala jsem načerpat sílu, protože teď to bude ještě náročné,“ prozradila mladá herečka, že i v tak nabitém programu si našla čas na krátký relax.

Zdroj: TV Nova

Co Tien čeká v brzké době v oblíbeném seriále a co by své postavě Ha Thanh přála zažít, se podívejte ve videu. První díl nové sezóny sledujte již v úterý 27. srpna 2019 ve 20:20 na TV Nova.

TV Nova