Konec září v Ordinaci: Nejen drsná šikana a nemorální úplatek! Co se bude dít?

Publikováno 16.09.2019


Pořádnou dávku emocí vám dodává seriál Ordinace v růžové zahradě 2 dvakrát týdne. Na co se můžete těšit ještě do konce září? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Bobo a Milan Švarcovi se snaží dostat Ludvu Hečka co nejdál od Kamenice, aby se nikdo nedozvěděl, jakého mají bratra. Hejtman začne Hečkovy šikanovat z pozice svého úřadu: pošle na ně kontroly a exekutora. Bobo Švarc je zoufalý, že se musí denně potkávat s Ludvou v nemocnici. Začíná kvůli němu dokonce dělat chyby, je mu jasné, že pokud se ho nezbaví, tak brzy přijde o rozum...

Marika se stará o mladého pacienta Rédla, který umírá na vážné onemocnění. Chtěla by, aby alespoň to málo, co mu zbývá do smrti, prožil šťastně a svobodně. K tomu ji dál pronásledují noční můry a nedostatek spánku pro ni začíná být vážný problém.

Honza Sekora má svědčit u soudu proti advokátu Zálešákovi, který srazil autem Tien. Ta se ale k soudu nedostaví ani tentokrát, a Honza se bojí, že jí Zálešák skutečně ublížil. Zálešák nabídl, že zaplatí Tomáši Rédlovi dýchací přístroj, výměnou ale bude chtít, aby proti němu Honza Sekora nesvědčil u soudu.

Vojta se připravuje na atestaci, je nervózní, a navíc ho dusí Mára. Táně je kamaráda Vojty líto, snaží se za něj u Máry orodovat. Táňu Márovou ale nemají v práci příliš v lásce: podezírají ji, že je pod ochranou primáře Máry a má u něj protekci.

Eriku s dítětem propustí domů z nemocnice, Erika má ale pocit, že péči o miminko nemůže zvládnout. Tajně, aby o tom nevěděl Marek, prosí o pomoc Ladu. 

Jakub Mázl nastupuje na praxi do nemocnice. Začínat bude na oddělení gynekologie, které vede jeho táta. Čestmír už se těší, jak bude syna mentorovat, Kuba má ale evidentně blíž k Martinu Brabcovi. Konflikt mezi bývalými kamarády Čestmírem a Martinem Brabcem se dál prohlubuje, zatímco Alena se s Martinem čím dál víc sbližuje.

Petr Hanák a Ota Kovář dál bojují s novou šéfovou záchranky Zitou. Ta zavádí řadu nesmyslných pravidel, ale překvapivě má někdy i světlé chvilky…

Ordinace v růžové zahradě 2 v úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově.