Celý 820. díl Ordinace: Kamenice truchlí, milovaná Andrea Hanáková zemřela

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Neber mi naději? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 820. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDE

 


Andrea je operována poté, co zachránila život Martině Kaiserové a schytala za ní dvě kulky do břicha. Operuje Kovář a další tři lékaři, včetně Leoše Máry. Má prostřelená játra a střevo, kulka zasáhla i hlavní srdeční žílu. Na sále se podaří zastavit úporné krvácení, Andrea ale zůstává ve velmi vážném stavu na ARU. Kovář prozradí Suchému, že si Andrea nepřeje být resuscitovaná, což Hanák neví. Ten se mezitím zmítá v beznaději a stresu. Když konečně emočně vypjatý na chvíli usne, Andrea ho ve snu navštíví! Pak zemře! Předcházet tomu bude ještě bolestivý a marný koloběh souboje, boje a bolesti...


114

První FOTO ze smrti Andrey Hanákové. Nejbolestivější chvíle se blíží

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Andrea Hanáková umírá! - 1

Hodnocení:Na pozadí konce jednoho života, jdou ty další dál. Vilík zjistí, že se Jonáš s Denisou v nemocnici vesele ukazují, jako pár. Došlápne si proto na ně, ať je diskrétní, kvůli Květě, kterou by to semlelo. Jonášovi je to ale jedno. Františka mezitím pojme podezření, že brácha někoho má, je zvědavá a díky sledovací aplikaci v telefonu ho najde s Denisou a dětmi na hřišti. Je překvapená. Vilík, který za ní hned dorazí a snaží se zažehnat katastrofu. Zaváže Františku mlčením. Stejně se ale obává, že velké tajemství praskne.


Alena s Mázlem a Rytířem vybírají jméno pro miminko. Čestmír, ani Karel se Aleně nezamlouvají. A tak pánové losují z knihy jmen. Mázl vyzdvihuje staročeská jména, Rytíř zase prosazuje jména tvrďácká. Je to oříšek, najít takové, aby se líbilo všem. Nakonec se Mázl s Rytířem dohodnou, že se bude její dítě jmenovat po ní, Alan! Aleně se to ale nezamlouvá a navrhne nakonec své, které jí doslova cvrkne do nosu. A to se konečně všem zalíbí! Na matrice se také vyřídí Rytířovo otcovství. Tam se také Mázl s Alenou dozví, že zapomněli na rezervovaný termín svatby. Je jim jasné, že ještě bude veselo.
 

820. díl s názvem "Neber mi naději" jste v TV mohli vidět 24. května 2018Nova.cz