Celý 825. díl Ordinace: Marek vyznal Bibi lásku a podal výpověď! Ota nastupuje do Růžovky

Ordinace: Marek Doležal
Zdroj: Nova.cz

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zelená skákavá potvora? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Přehrát poslední díl

 

 • CELÝ 825. DÍL ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 SLEDUJTE ZDEKdyž se Bibi při komplikovaném výjezdu se záchrankou přiotráví v šachtě kysličníkem uhličitým, Vojta i Marek si prožijí velký strach. Zdá se ale, že dramatická záchrana dítěte upevnila především manželství Bibi s Vojtou. Inna dá Markovi najevo, že by měl jednou provždy zmizet z jejich života. Marek si její slova vezme k srdci. Zajde za Bibi a řekne jí, že ji miluje! A pokud mu lásku nemůže opětovat, navždy zmizí. Bibi je jeho vyznáním zaskočená, ale odchod mu posvětí. Marek tak podává Eduardovi okamžitou výpověď!


132

GALERIE: Bibi v ohrožení! Nebezpečná záchranná akce bude mít dohru

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Bibi v nebezpečí při záchranné akci - 1

Hodnocení:


Bobo Švarc v mírné opilosti slíbí Kolečkovi, že mu zpětně prodá Mraveniště. Po vystřízlivění si to však rozmyslí a s bráchou plánuje další trik, jak se ze slibu vykroutit. Ale pokus podplatit ekology nevyjde – naopak objev vzácné rosničky do budoucna vyloučí stavbu chemičky v dané lokalitě a Bobo pozemky i s Mraveništěm ještě rád prodává Vavřincovi Kolečkovi zpátky. A všichni jsou šťastní. 

Hanák stále prožívá krizi po smrti Andreji, v práci Márovi jasně naznačí, že nebude jeho černým koněm, s kamarádem Otou Kovářem ale odmítne jít na pivo, ještě se s ním nedokáže zcela přátelit, bolest je moc velká. Dokáže však odpustit Martině Kaiserové, kvůli které se Andrea vrhla pod kulku a nabídne jí do budoucna pomoc.

Mezi Eduardem a Bělou se prohlubuje napětí. Běla totiž nechápe, proč ve všem ustupuje parchantovi Márovi. Eduarda potěší, že Běla nabídne místo v Růžovce Otovi Kovářovi, ale se svým problém s vyděračným Márou se jí svěřit stále nedokáže. Mára si mezitím upevňuje pozici na oddělení a dál ostře tlačí na Edu, aby ho okamžitě jmenoval primářem chirurgie bez výběrového řízení.

 

825. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Zelená skákavá potvora" jste v TV mohli vidět 12. června 2018Nova.cz