351. díl - Dálnice do pekla

Publikováno 15. 8. 2012
Zdroj: TV Nova
Témata:

Rodina Mázlů cestou od Pusenských ze Slovenska těsně před Kamenicí havaruje v automobilu. Mázl i Magda musí být urgentně operováni, Jakub s Mikym jsou naštěstí v pořádku...

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

PODÍVEJTE SE NA SESTŘIH TOHOTO DÍLU:

 

Nejhůře je na tom ale Magda, žádný z doktorů si není jist, zda vůbec svá četná poranění přežije. Magdinu zhmožděnou ruku navíc během první operace dostane na starosti Švarc, který se netají svou skepsí.

Hanák se definitivně vrací do Kamenice a uvede tak Gábinu do nejistoty ohledně jeho úmyslů. Filipovi zase nevyjde pracovní pohovor, takže plánovaný odchod do jiného města se odsouvá na neurčito.

Zdena a David si mohou konečně odvézt domů malou Haničku. I když se na ni tolik těšili, zvyknout si na soužití s miminkem není jednoduché ani v lékařské rodině.

 

TV Nova