353. díl - Slibem nezarmoutíš

Publikováno 30. 8. 2012
Zdroj: TV Nova
Témata:

Hanák nepozná akutní zánět slepého střeva u Vietnamky Chou, která přišla na vyšetření v doprovodu své neteře Tien. Chou pak zkolabuje před ambulancí a musí akutně na sál - Hanák má průšvih u Suchého a také špatné svědomí, protože Tien, vystudovaná zdravotní sestra, ho obviní z rasismu.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 Toník se nemůže dočkat prvního dne ve škole. Začíná ale postupně žárlit na malou Haničku a originálním způsobem se pokusí malé sestřičky zbavit. Nakonec ale má sám obavy, že se rodiče naopak pokusí zbavit jeho.

Jánský se na chalupě sbližuje s Bělou, sympatie ale dostane trhlinu, když mu Běla nedopatřením odnese klíček od trezoru, na kterém mu ze záhadných důvodů mimořádně záleží. Tohle nedorozumění by asi oba překonali, ale další návštěvu na chalupě zkalí náhlý a záhadný odjezd Jánského.

Lea souhlasí s tím, že Darkovi s Lucií pomůže v jejich sporech s hejtmanem kvůli baru U čerta. Za tím účelem dokonce neváhá kontaktovat hejtmanova bratra - doktora Švarce!

TV Nova