354. díl - Jistota je jistota

Publikováno 30. 8. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Gábina propadá laktační psychóze, má halucinace a málem ublíží Filípkovi. Filip ji odveze do nemocnice, kde je hospitalizovaná na psychiatrii. Filip se kvůli ní a dítěti bude muset vzdát místa v Praze.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu
VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 Magda má podezření, že jí Švarc při operaci záměrně poškodil ruku. Mázl ani Suchý tomu ale nechtějí uvěřit. Magdino podezření se proto rozhodne přešetřit Hofman.

Lea svádí hejtmana a žádá ho o pomoc, aby jí pomohl zbavit se Švarcova zájmu. Díky hejtmanovi se jí podaří vyhodit z baru Páju.

Tien, neteř vietnamské pacientky Chou, nastupuje do nemocnice jako sestra. Když se to ale dozví její rodiče, přinutí ji odejít - v rodinném podnikání je potřebná každá ruka. Hanák chce Tien pomoci, tak ho ale uklidní - ona se zase do nemocnice vrátí. Hanák ovšem netuší, že za to Tien musela otci něco slíbit.

 

 

TV Nova