355. díl - Šikanisty nesnáším

Aktualizováno 11.9. 2012 22:10
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Magda je o tom, že Švarc při operaci její ruky udělal chybu, přesvědčena - a se svým názorem se netají. Odborný posudek však žádnou chybu neprokáže a Švarc pak navíc trvá na tom, aby se mu Magda omluvila.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Ředitel Hofman kvůli nejistému zdravotnímu stavu Magdy a Frynty začne shánět náhradu na oddělení plastické chirurgie.

Babeta zjistí, že nápadníkem Chou má být za úhradu známá firma Mikeš, podšívka, se kterým ona má své nedobré zkušenosti. Jakmile Mikeš Babetu spatří, raději prchne - a to zřejmě navždy a navíc s peněžní zálohou na objednané služby. Babeta pochopí, že se do svatby vůbec neměla plést a rozhodne se Tien s Chou pomoci - vymyslí nemocniční sbírku a začne shánět nového vhodného ženicha.

Bezdomovec vykrade chalupu Běly, Běla nepořádek v chalupě likviduje společně s Jindřichem. Jindřich si přivlastní starý kufr Jánského, netuší ale, že kufr není zcela prázdný...

TV Nova