356. díl - Šlechetný zachránce

Publikováno 11. 9. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Zdena a Suchý mají starosti s Toníkem, který ze školy nosí jednu poznámku za druhou. Odmítá obkreslovat úlohy z tabule. Suší si myslí, že Toník trucuje, protože žárlí na Haničku. Skutečnost je ale úplně jiná.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Lea udržuje poměr s hejtmanem. Její plán s natočením sebe a hejtmana in flagranti nevyjde, Lea proto obratem vymyslí jiný. Darek je z jejího milostného vztahu s hejtmanem nešťastný. Vyčítá si, že sestra zašla kvůli němu příliš daleko.

Emil nevěří Jánskému jeho historku o ukradeném klíčku. Po hádce s Jánským končí v nemocnici, kde se seznamuje s Erikou. Pochopí, že Erika je Jánského slabé místo.

Babeta najde ženicha pro Chou. Je jím Jindřich Valšík, který po menších peripetiích přistupuje na nabídku sňatku za úplatu.

TV Nova