357. díl - Prodaný ženich

Aktualizováno 18.9. 2012 23:00
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Frynta se dozvídá svou tragickou diagnózu. Dostane se do složité psychické situace a musí volit, jakým způsobem s touto informací naloží.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 


Lea pokračuje ve svém plánu na záchranu restaurace U Čerta, ze které se hejtman Švarc snaží vystrnadit Lucii. Lee se povede hejtmana převézt, a může tak Darkovi s Lucií dát do rukou rozhodující trumfy. Ti se pak už o budoucnost Luciiny restaurace musejí postarat sami.

Zdena s Davidem konečně mohou řešit problém malého Toníka. Zjistí totiž, že do školy nechtěl chodit kvůli oční vadě. Toník se ale jen těžko smiřuje s nezbytnou léčbou. Davidovi se naštěstí podaří najít účinnou a vtipnou motivaci, která pomůže, aby se Toník mezi spolužáky necítil handicapovaný.

Jindřich, který počítal s tím, že svatba s Chou bude pouze jednorázová formální záležitost, zjišťuje, že kvůli zájmu cizineckého úřadu bude muset nějaký čas s Chou také bydlet. Vietnamská komunita s Chou do vily navíc vysílá i další starší ženu jako garde.

TV Nova