358. díl - Exkurze ke zkrachovalci

Aktualizováno 11.9. 2012 17:04
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Jindřich Valšík chystá svatbu s Chou. Má ovšem obavy, že se svatebním veselím bude mít zbytečné výdaje, a nechá si proto vyplatit předem smluvenou odměnu za sňatek. V předané částce ale chybí pár stokorun, kvůli kterým se Jindřich s Chou zle pohádá.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu
VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Gábinu propustí z psychiatrické léčebny. Nedokáže se ale nadále starat o syna Filípka, ani k němu něco cítit. Žádá proto Filipa, aby mohla jít do práce a on zůstal na mateřské.

Do nemocnice přivezou popáleného bezdomovce, který vykradl Jánského chalupu. Jánský si myslí, že bezdomovce zapálil Emil, aby z něj dostal informaci o ztraceném klíči. Jánský má obavy z toho, co Emil provede příště, a odhalí proto Erice, co se vlastně odehrálo mezi ním a Emilem v Jižní Americe.

Maty je na dně a rozprodává zařízení klubu. Jakubovi je ho líto a svěří se Čestmírovi, který přivolá pomoc až ze zahraničí.

 

 

TV Nova