359. díl - Zelené světlo

Publikováno 25. 9. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Gábina nastoupí do nemocnice jako recepční. Tím pádem přichází každodenně do styku s Petrem Hanákem - a přestože se tomu Gábina brání, jejich opětovné sblížení se zdá být neodvratné.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu
VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Kateřina se odmítá smířit s tragickou Fryntovou diagnózou, nechce jen nečinně přihlížet tomu, jak se trápí a podléhá nemoci. Vymýšlí proto, co všechno ještě společně podniknou. Zjistí ale, že na Fryntovy prohlubující se deprese a poraženeckou náladu sama nestačí a povolává na pomoc Fryntovu dceru Aničku, aby se mohly střídat v péči o umírajícího doktora. Frynta ovšem má vlastní představy o tom, jakým způsobem odejde z tohoto světa - a za spojence si volí Otu Kováře.

Lepařová utratí deset tisíc, které dostala od Suchých na vedení domácnosti, za údajně léčivou lampičku od podvodníka Jirků. Lepařová pak musí řešit nedostatek financí výraznými úsporami.

TV Nova