360. díl - Až do dna

Aktualizováno 27.9. 2012 22:03
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Frynta se pomalu smiřuje se svým nevyhnutelným osudem, jenom Anička se stále odmítá vzdát a proti otcově vůli shání léčitele. Frynta má ale svůj vlastní plán.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Do nemocnice nastupuje nový doktor – Jáchym Kalina. Nešťastné je jeho seznámení s těžce nemocným Fryntou. Do oka si naopak padne s Erikou. Erika ale není první, s kým Jáchym v nemocnici flirtuje, je to typ, který se ženám líbí.

Zdena chce po Jolaně, aby vypůjčila pro Toníka kostým na karneval, Jolana ale nemá peníze – všechny utratila za lampu od podvodníka. Nakonec vymyslí úsporné řešení, které navíc pomůže Toníkovi překonat jeho zdravotní handicap.

Gábina se tajně schází s Hanákem a podvádí Filipa. Marně ale od Hanáka očekává projevy lásky, jejich vztah je úplně jiný, než před Hanákovým odchodem.

U pacientky Vorlíčkové je diagnostikován teratom, vzhledem k těhotenství je operace riziková, ale Jáchym s Erikou a Mázlem se jí úspěšně zhostí.

 

TV Nova