361. díl - Poslední dávka

Aktualizováno 27.9. 2012 22:04
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Ota Kovář s Kateřinou s těžkým srdcem splní slib, který dali nevyléčitelně nemocnému Fryntovi, a pomohou mu důstojně odejít ze světa.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Fryntova dcera Anička zprvu s jejich plánem nesouhlasí, ale když sama pozná, jak její otec trpí, je jim nakonec vděčná. Nestandardní krok lékařů vzhledem k Fryntově beznadějné prognóze schvaluje i zbytek nemocnice. Samozřejmě s výjimkou Švarce, který hledá, jak by i v této situaci mohl osazenstvu nemocnice způsobit nějaké problémy. Nový lékař Jáchym naštěstí včas rozezná, na kterou stranu se má přidat.

Lepařová se kvůli koupi údajně zázračných lampiček dostane do úzkých. Nemá na rodinné výdaje a v zoufalosti se rozhodne vytloukat klín klínem a koupí další lampy - jako prodejce

Emil donutí Jánského, aby udělal kopii cenného obrazu, jehož originál pak Emil hodlá prodat na černém trhu. Situaci se mu přitom podaří zaonačit tak, aby případné podezření padlo na Jánského a Bělu.

 

 

TV Nova