362. díl - Začít znova

Publikováno 26. 9. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Kateřina se snaží vyrovnat s Fryntovou smrtí. Uspořádá smuteční kar, na kterém se nakonec rozjede dobrá zábava, přesně ve Fryntově stylu. Večírek vyvrcholí napínavou hrou o Fryntovu motorku – a jejím překvapivým vyústěním.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Kateřina ráno opouští byt, ve kterém už sama nedokáže žít.

Gábina nadále udržuje poměr s Hanákem a Filipovi, který má zájem o obnovení plnohodnotného manželského života, se vymlouvá, že má problémy po porodu. Hanák ale nakonec Gábinu urazí, protože si myslí, že spí s ním i s Filipem. Zdrcená Gábina se rozhodne přehodnotit svůj citový život.

Kateřina, která už nemůže dále žít v bytě po Fryntovi, se na Gábinino pozvání stěhuje na share.

Běla nechápe, proč se k ní Jánský najednou chová tak nepříjemně. Snaží se tomu přijít na kloub i s pomocí Eriky. Nakonec ale Běla odhalí více, než by si přála. Jindřich a Chou Valšíkovi se učí spolu žít - k čemuž jim nechtěně dopomůže i návštěva imigračního úředníka.

 

 

TV Nova