363. díl - Sám proti prohnilým

Publikováno 5. 10. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Magda se vrací z léčení ve Vídni. Mázl ji nadšeně vítá a vše vypadá idylicky. Magda ale uvnitř tají obavy: zraněná ruka ji totiž občas neposlouchá. Během operace Magdě dokonce vypadne skalpel, dokáže ale incident zakrýt.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Od Hofmana se pak dozvídá, že televizní štáb bude další den natáčet plastickou operaci pro reality show. Její nervozita narůstá.

Do nemocnice se vrací bývalý onkologický pacient Sýkora, který si při pádu z kola zranil nohu. Jáchym nedokáže Sýkorovi sdělit, že Frynta zemřel. Kateřina ale jeho krok vnímá jako necitlivý vůči ní - Sýkora se s ní dál baví o Fryntovi, jako by byl naživu.

Běla se vydává za Jánským na chalupu, aby se ho přímo zeptala na jeho podivné chování v posledních dnech. Jánský jí vysvětlí všechny okolnosti kolem obrazu i svůj plán, jak převézt Emila a zbavit se ho. Poslední se ale v tomto díle bude smát Emil.

Lepařová prodá „léčivou“ lampičku pacientce Martínkové, která se s ní pochlubí Suchému. Finanční eskapády Lepařové se tak naplno provalí.

 

TV Nova