364. díl - Trochu moc lásky najednou

Publikováno 5. 10. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Emil je rozhodnut dotáhnout svůj plán do konce za každou cenu a drží Jánského a Bělu jako rukojmí.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Jánský se ho pokusí přemoci. Jeho snaha ale vyjde více než neúspěšně a Emil odvléká Bělu s sebou, aby mu dělala rukojmí, dokud se nedostane do bezpečí. Jediným, kdo ještě může situaci zvrátit a zachránit Jánskému život, se tak stává Běla.

Problémy Magdy Mázlové s rukou přetrvávají, málem kvůli nim není schopna dostát svým povinnostem. A to dokonce přímo pod dohledem kamer, během natáčení televizní reality show. Pomoc ale přijde z nečekané strany.

Gábina je sice rozumem připoutána k rodině a Filipovi, emočně ale stále musí řešit svůj vztah s Hanákem. Situace kulminuje, když jsou přistiženi Babetou, která se neskrývá se svým nesouhlasem. Gábina sebere odvahu a rozhodne se k Hanákovi odejít. Netuší ale, jaké ji u něj čeká nemilé překvapení.

 

 

TV Nova