365. díl - Jako kůl v plotě

Publikováno 5. 10. 2012
Zdroj: Nova.cz
Témata:

V nemocnici pokračuje natáčení velké reality show, jejímiž hlavními hvězdami budou plastičtí chirurgové Magda Mázlová a Jáchym Kalina. Mladý kolega si získává Magdinu přízeň nejenom svým diskrétním přístupem k jejímu profesnímu problému. Jáchym se snaží svést advokátku Jungovou, plány mu ale překazí nečekaný příjezd neznámé dívky.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace ovšem ano!

 

 

Jánský je propuštěný do domácího léčení. Dozví se, že ho Emil celou dobu záměrně udržoval v nevědomosti - své diamanty už si dávno vyzvedl, ale chtěl ještě více vydělat pomocí Jánského dovedností.

Chou se stěhuje z vily Valšíkových. Jindřich trpí samotou a proto sám sebe i Chou udá imigračnímu úřadu. Aby neprasklo, že jejich manželství je jen podvod, vrací se Chou zpátky do vily.

Gábina se vrací na oddělení, ještě ten samý den se ale rozhodne zůstat s Filípkem doma na mateřské. Leona si na ni došlápne a dává jí ultimátum: buď s Hanákem skončí, nebo se může pakovat.

 

 

TV Nova